LTAA

Lietuvos Autoservisų Asociacijos darbai

Viena iš Lietuvos Autoservisų Asociacijos veiklos kryptis, stebėti Valstybės leidžiamų įstatymų ir tvarkos pagrįstumą, teisėtumą ir sąsajas su servisų veikla. Asociacija pasiruošusi ginti visus ir kiekvieną servisą atskirai, jei Valstybės išleisti ar planuojami išleisti įstatymai pažeistų arba diskriminuotų jų veiklą.

firm, contract, person signing a document-2003808.jpg

Asociacija, suprasdama, kad lobistai suinteresuoti tam tikras veiklas koncentruoti tam tikruose servisuose, visaip įtakoja Valstybės leidžiamąją valdžią, kad būtų keičiami įstatymai, kurie naudingi tam tikroms grupėms. Pateikiame kelis pavyzdžius:

 

  1. Pildant ar keičiant kondicionierių freoną, reikalavimai turėtų būti tokie, kad freonas būtų saugiai laikomas, transportuojamas ir naudojamas, kad jo patekimą į atmosferą ribotų apsaugos priemonės. Freonas viena iš kenksmingų medžiagų, kuri neigiamai įtakoja aplinką. Daugiau šioje nuorodoje: https://lt.wikipedia.org/wiki/Anglies_tetrachloridas .
  1. Oficialūs gamintojų atstovų servisai įtakoja Valstybės leidžiamąją valdžią, kad jų atstovaujami automobiliai būtų aptarnaujami ir remontuojami TIK jų servisuose, nepaisant automobilio garantinio laikotarpio ar jo amžiaus. Servisai prisidenginėja, kad garantinius aptarnavimus turėtų daryti tik tas gamintojo servisas, kurio salone buvo pirktas automobilis. Su tuo griežtai nesutinkame ir remdamiesi Europos Sąjungos teise, patvirtiname, kad automobilį galima aptarnauti bet kuriame gamintojo servise, arba servise, kuris turi to gamintojo akreditaciją.

 

man, phone, call-8149563.jpg

 Asociacija kviečia kiekvieną narį, kad jis būtų iniciatyvus ir jei pastebės ar sužinos informaciją, kuri gali įtakoti serviso ar Lietuvos servisų veiklą, aktyviai dalintųsi šia informacija su Asociacija arba pildytų užklausas ir pranešimus www.ltaa.lt puslapyje.

                      Dirbdami kartu mes būsime vieningi ir kartu surėmę pečius galėsime įtakoti Valstybės leidžiamąją valdžią, kad ji užuot trukdžiusi servisams, taptų pagalba, kad veiklos procesai vyktų skaidriau, sklandžiau ir servisai uždirbdami pinigus, pildytų Valstybės biudžetą.

Tuo pačiu aktyviai kviečiame teikti paraiškas, jungtis servisams prie Lietuvos Autoservisų asociacijos. Primename, kad Asociacijos paskirtis padėti servisams atitikti keliamus reikalavimus geros klientų aptarnavimo praktikos, didinti ir nuolat tobulinti Transporto priemonių aptarnavimo ir remonto kokybę. Asociacijos paskirtis dalinti su servisais naujų gaminamų automobilių aptarnavimo ir remonto specifikacijomis ir remonto optimizavimu. Asociacija suinteresuota, kad kiekvienas asociacijos servisas turėtų žinių ir gebėtų aptarnauti ir suremontuoti net ir patį naujausią ar išskirtiniausią automobilį, kurio šeimininkas paprašys pagalbos.

Tai atvejais, kai automobilis sugenda – tai viena iš krypčių. Daug dažniau automobiliai (net ir garantiniai), patenka į eismo įvykius, kai yra sugadinami automobilio mazgai ar kėbulas. Bet kuris iš servisų, esančių Asociacijoje, turėtų atlikti atstatymo darbus ne blogiau, nei oficialaus gamintojo atstovo servisas, o Asociacijos tikslas, kad toks servisas sudarytų sąlygas ir teiktų tokią gero aptarnavimo aplinką, kad žmogus be abejonės grįžtų į tokį servisą, o kartu pakviestų ir visus savo pažįstamus.

Kviečiame sekti naujienas Asociacijos puslapyje.

Iki kitų greitų susitikimų.

Pagarbiai

Evelina Burštein

UAB Autopretenzija Komunikacijos Vadovė

Tel. nr. +370 600 58553

El. paštas: [email protected]

Tapti nariu

Paspausk šią nuorodą ir užpildyk prašymą tapti nariu. LAA išnagrinės prašymą per 15 kalendorinių dienų ir pateiks galimybių studiją.